Ofertë!
OFERTA ONLINE

FeelWorld TP16 Folding Teleprompter for Tablets

13,990 L

Kurseni: 6,000 L

Teleprompter i palosshëm FeelWorld TP16 është një zgjidhje për transmetime të drejtpërdrejta, prezantime ose intervista profesionale, që ofron mbështetje për tabletët deri në 16″ dhe ka një dizajn të palosshëm për ruajtje të përshtatshme. Xhami i tij siguron shikueshmëri optimale në një kënd 135°. I plotësuar nga një kapak dielli për vendosjen e lenteve me kënd të gjerë dhe me aftësitë e shkrepjes vertikale dhe horizontale dhe rregullimin e lartësisë 2 deri në 3″, ai u përshtatet modeleve të ndryshme të kamerave dhe lartësive të lenteve. Kontrolli i skripteve është i mundur me telekomandën dhe aplikacionin FeelWorld iOS/Android, duke lejuar rregullimin e shpejtësisë së skriptit, zgjedhjen e skedarëve dhe funksionet e luajtjes/pauzës.

Ka stok

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

TP16

Color

Black

Material

Aluminum

General
Beamsplitter Ratio

70/30

Beamsplitter Size

16" / 40.6 cm

Beamsplitter Shape

Rectangular

Beamsplitter Material

Glass

Supported Devices

Max Diagonal Screen Size: 16" / 40.6 cm
Min Dimensions: 2.4 x " / 60 x mm
Max Dimensions: 10 x " / 255 x mm

Height Adjustment

2 to 3" / 50 to 75 mm

Accessory Mount

2x Cold Shoe Mount

Remote
Wireless Range

328.1' / 100 m

Dimensions & Weight
Dimensions

382.0 x 362.0 x 70.0 mm

Weight

2.2 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x FeelWorld TP16 Folding Teleprompter with Remote Control for Tablets

1x Remote Control

1x Sun Hood

2x Extension Clamp

7x 1/4″ Screw

1x Microfiber Cloth

1x Carrying Case