SAPO ERDHI

Fujitsu LifeBook U758, 15″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

25,990 L

 

Fujitsu Lifebook U758 siguron ndërthurjen e lëvizshmërisë, sigurisë dhe produktivitetit për profesionistët. Me një profil të hollë dhe një konstruksion të lehtë, ai siguron transportueshmëri të lehtë pa kompromentuar qëndrueshmërinë. Ekrani i tij Full HD dhe dizajni ergonomik i japin përparësi komoditetit tuaj, ndërsa veçoritë e përparuara të sigurisë si sensorët e integruar të gjurmëve të gishtërinjve dhe lexuesit e integruar të SmartCard mbrojnë të dhënat e ndjeshme. Me një grup gjithëpërfshirës opsionesh lidhjesh, duke përfshirë portat LAN, VGA dhe USB Type-C me madhësi të plotë, të shoqëruar me aftësitë WLAN dhe Bluetooth, ai përshtatet pa probleme me mjediset moderne të vendit të punës.

 

• Intel® Core™ i5-7300U
• 8GB RAM + 256 GB SSD
• 15.6″ IPS Full HD Display
• Intel® HD Graphics 620

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7300U

Processor family

7th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 3.50 GHz

Processor Cache

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 2400 MHz

Memory

256GB SSD

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

Graphics Memory

Shared

GPU Type

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Dual Band Wireless-AC8265 11ac

Ethernet LAN

10/100/1000 Mbps

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x VGA
1 x USB Type C / Thunderbolt 3
1 x Audio
1 x RJ-45
2 x USB 3.1
1x SmartCard Slot

AUDIO
Built-in Microphone

2x Digital Array Microphones

Built-in Speakers

Stereo Speakers

CAMERA
Front Camera

Built-in webcam, HD (Microsoft® Lync™)

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

50 Wh

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

From 1.74 kg

Dimensions

378 x 256 x 19.2 mm

POWER
AC POWER ADAPTER

65 W

Security
Fingerprint

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj