Sbox Adapter From 6.3 mm Female To 3.5 mm Male

190 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse 6.3 mm femër dhe 1 portë dalëse 3.5 mm mashkull.

Ka stok

SKU: ELK20 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connector 1

6.3 mm F

Connector 2

3.5 mm M

Plugs

Nickel plated

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1  x Sbox Adapter from 6.3 mm Female to 3.5 mm Male