Gembird USB 2.0 AM to Type-C Cable (AM/CM)

190 L590 L

 

Perfekt për lidhjen e hard drives dhe pajisjeve të tjera periferike me shpejtësi të lartë. Kontakte të veshur në ar me cilësi të garantuar. Ju mundëson të lidhni USB 3.1 me çdo portë USB 2.0.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

1.8m, 1m, 3m

Color

Black

Interface

USB 2.0, forward compatible with USB 3.0 and USB 3.1

Connectors

USB Type-C (male), USB 2 AM (male)

Data transfer rate

up to 480 Mb/s

Charging power output

max 3A (36W)

System requirements

USB 3.1 compatible device with Type-C female connector

Features

USB 2.0 AM to CM cable

Data transfer rate up to 480 Mbps

Suitable for fast data synchronisation and charging (up to 3A/36W)

Moulded connectors with integrated strain relief

Gold plated contacts

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 2.0 AM to Type-C cable (AM/CM)