Ofertë!
OFERTA ONLINE

GoPro Hero 12 Black

38,990 L

Kurseni: 4,000 L

GoPro HERO12 Black është një kamerë aksioni shumë e njohur për rezolucionin e saj të jashtëzakonshëm të videos 5.3K, së bashku me integrimin e HDR, duke ofruar detaje të shtuara të imazhit. Me stabilizimin e avancuar të videos HyperSmooth 6.0, kjo kamerë siguron pamje jashtëzakonisht të qetë, edhe në terrenet më sfiduese. Ajo krenohet me një sërë veçorish, duke përfshirë aftësi regjistrimi deri në 8x me lëvizje të ngadaltë, një dizajn të qëndrueshëm dhe një Max Lens Mod 2.0 inovativ për kapjen e shkrepjeve ultra të gjera me stabilizim të pashembullt. Përmirësime të tjera përfshijnë një jetëgjatësi të zgjatur të baterisë, ekrane të dyfishtë LCD, opsione të avancuara të lidhjes si Bluetooth dhe Wi-Fi, dhe një gamë të gjerë mënyrash fotografimi, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për të kapur aventura të mbushura me aksion me qartësi dhe stabilitet të pashembullt.

Ka stok

SKU: DUN1978-B Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

CHDHX-121-RW

Image Quality / Hardware Spec
System Processor

GP2

Image Sensor

1/1.9" CMOS

FOV

156° in 8:7 aspect ratio

Lens Aperture

F2.5

Video
Video Stabilization

HyperSmooth 6.0

Aspect Ratio

16:9, 9:16, 4:3, 8:7

Digital Lenses

HyperView, SuperView, Wide, Linear, Linear + Horizon Lock / Leveling

Video Compression Standard

H.265 (HEVC)

Color Video Bit Depth

8-bit, 10-bit (4K and higher)

Maximum Video Bit Rate

120Mbps

Zoom (Video):

Up to 2x

Slo-Mo

8x – 2.7K; 1080p, 4x – 4K, 2x – 5.3K

Video Features

• Looping Video
• HindSight
• Scheduled Capture
• Duration Capture
• Live Streaming
• Webcam Mode
• Timecode Synchronization
• Exposure Control
• Exposure Value (EV Comp): 2+/-
• HDR Video
• 360 Horizon Lock & Horizon Leveling

Photo
Photo Modes

Standard Photo, Burst Photo, Night Photo

Max Photo Resolution

27.13MP (5568×4872)

Photo Output

SuperPhoto, HDR, Standard, RAW

Photo Formats

.jpg, .gpr (RAW)

RAW Photo Capture

27.13MP (5568×4872)

Digital Lenses (single photo)

Wide, Linear

Audio Features

• 3-mics
• RAW Audio Capture (.wav Format)
• Wireless Audio
• Stereo Audio
• Advanced Noise Reduction
• RAW Audio Capture in WAV Format
• Wireless Audio

Connectivity
Wi-Fi Protocol

802.11 a/b/g/n/ac

Wi-Fi Frequency

2.4GHZ; 5GHz

Bluetooth

BLE 4.2

Battery & Charging
Battery

Removable 1720mAh Enduro Battery

USB Port

USB-C

Mobile App Connection

Quik App

Dimensions & Weight
Dimensions

71.8 x 50.8 x 33.6 mm

Weight

154 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HERO12 Black Camera

1 x Enduro Battery

1 x Curved Adhesive Mount

1 x Mounting Buckle + Thumb Screw

1 x USB-C Cable