Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT 60W PD Car Charger

990 L

Kurseni: 500 L

Karikues telefoni për makine, i pajisur me dy porta USB Type-C që shërbejnë për të karikuar dy paisje njëkohësisht. Ka dizajn të veçantë dhe zë shumë pak vend. Me dizajn jo vetëm estetik por edhe të fortë e kompakt.

Ka stok

SKU: DUN2138-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CC2014

Color

Black

Material

PC + Aluminum Alloy

GENERAL
Screen

LED Screen to display charging status

Ports

2x USB Type-C

Input

12V-24V

Output

• 5V/3A=15W
• 9V/3A=27W
• 12V/2.5A=30W
• 15V/2A=30W

Total Output Power

60W

Protection

• Intelligent protection

• Support Programme Power Supply (PPS)

• Flame retardant shell
• Overcharge protection
• Over voltage protection
• Overcurrent protection
• Short circuit protection

WEIGHT AND DIMENSIONS
Dimensions

2.5 x 5.3 cm

Weight

40g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit 60W PD Car Charger

1 x Manual