OFERTA ONLINE

Havit Mini Tripod HV-HM131

990 L

 

Ky mini tripod nga Havit është një domosdoshmëri për çdo fotograf, vloger amator apo profesionist falë peshës së lehtë dhe përmasave kompakte. Mund të merret praktikisht kudo ju nevojitet dhe falë mbajtëses teleskopike të tripodit mund të përshtasni çdo aparat celular apo kamer në këndin që dëshironi dhe jeni gati të filmoni me precizion maksimal.

Ka stok

SKU: DUN2141-B Modeli: HV-HM131 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

ABS + Aluminium Alloy

Rotation

360°

Pipe Diameter

7.8-16.8 mm

Grip Arm

53-80 mm

Features
Details

• Support for cell phones, cameras and camcorders
• Ideal for amateur and professional photographers
• Grip to adjust the position of the head
• Adapter to place mobile phones included
• Quick release support
• Base non-slip

Dimensions and Weight
Height

350-1050 Cm

Weight

360g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit Anti-Skidding Mini Tripod