MUAJI I DASHURISE

HAVIT Gaming Chair GC932

14,990 L

 

Karrigia përmban një dizajn ergonomik me komponentë të rregullueshëm për t’iu përshtatur preferencave individuale.Karrigia e lojërave nga Havit është ndërtuar duke përdorur materiale me cilësi të lartë. Ajo është e ndërtuar me lëkure sintetike, e cila ofron një kombinim të qëndrueshmërisë dhe një ndjesi premium. Mbështetja e karriges është bërë nga sfungjer me densitet të lartë, duke siguruar rehati afatgjatë gjatë seancave të gjata të lojërave. Mbështetësja e karriges mund të mbështetet dhe të kyçet në kënde të ndryshme, duke siguruar fleksibilitet për pozicione të ndryshme uljeje. GC932 është ndërtuar mbi një bazë të qëndrueshme, e aftë për të mbështetur lojtarë të madhësive të ndryshme. Ajo është e pajisur me rrota me rrotullim të qetë, duke lejuar lëvizje të lehtë dhe manovrim.

 

Ka stok

SKU: DUN2209-BR Modeli: GC932 Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
21 g/kg
Brand
Color

Black/Red

General
Armrests

2D

Angle Tilt lock

Yes

Frame Material

Metal

Load (kg)

120

Angle Adjustment

Yes

Tilt

166

Head and back pillow

Yes

Chair Cover Material

PU

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair

1 x Installation tool & materials

1 x User guide