OFERTA ONLINE

HAVIT Gaming Wireless Headphones Fuxi-H1

3,990 L

 

Kufjet Havit Fuxi-H1 kombinojnë pa probleme performancën dhe rehatinë, duke shfaqur një dizajn elegant, kupat e veshëve me sfungjer super të butë dhe një shirit koke të rregullueshme për një përshtatje të personalizuar. Duke pasur një kohë të shpejtë karikimi, kufjet ofrojnë deri në 24 orë dëgjim të vazhdueshëm, duke siguruar një përvojë dëgjimi të besueshme dhe gjithëpërfshirëse. I pajisur me drejtues të integruar të dyfishtë me hapje të madhe 40 mm, Fuxi-H1 ofron tingull stereo me besueshmëri të lartë dhe një përvojë të fortë basi. Me modalitetet e lidhjes si Bluetooth ose Wi-Fi ose me anë te fishës Type-C dhe një rreze pune me valë prej 10 metrash, këto kufje ofrojnë komoditet pa kompromentuar performancën.

Ka stok

SKU: DUN2172-B Modeli: Fuxi-H1 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Fuxi-H1

Color

Black

General Specifications
Driver size

40 mm

Audio Specifications
Driver Sensitivity

106±3dB 1kHz

Dynamic Frequency Response Range

20hz~20khz

Impedance

17Ω±15%

Connection Specifications
Bluetooth

v5.3

Bluetooth Profiles

A2DP/AVRCP/HSP/HFP

Bluetooth Frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Wi-Fi

2.4GHz

Wired

USB Type-C

Battery
Maximum Play Time

About 24 Hours

Features
Multi-Point Connection

Yes

Wireless

Yes

Over-ear

Yes

Rechargable battery

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Headphones

1x Charging Cable