Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT Laptop Cooling Pad F2035

1,190 L

Kurseni: 800 L

F2035 Laptop Cooler është i pajisur me dy ftohës të heshtur që ofrojnë ftohje të shpejtë pa shqetësimin e zhurmës. Kjo siguron ftohje efikase dhe diskrete për të penguar mbinxehjen e laptopit në situata të ndryshme përdorimi. Dizajni i tij përfshin dy këmbë të adaptueshme, duke lejuar përdoruesit të përshtatin lartësinë për një konfigurim optimal të punës ose lojërave. Struktura vjen me një veçori të sigurt kundër rrëshqitjes, duke parandaluar çdo rrëshqitje të padëshiruar të laptopit. Për më tepër, pajisja ftohëse ofron komoditetin e portave të dyfishta USB, duke u paraqitur përdoruesve zgjedhje shtesë të lidhjes.

Ka stok

SKU: DUN2196-B Modeli: F2035 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

F2035

Color

Black

General
Material

Iron Net +ABS

Laptop Size

Up to 15.6"

Interface

USB

USB Ports

2x USB Type-A

Working Voltage

5V

Number of Fans

2 Fans

Fan Speed

1000 RPM

Air Flow

56 CFM

Fans Dimension

140 x 140 x 15 mm

Dimensions & Weight
Dimensions

342 x 250 x 20 mm

Weight

700 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit Cooling Pad

1 x User Manual