SAPO ERDHI

HAVIT Laptop Cooling Pad

1,990 L

 

F2076 Laptop Cooler përmban pesë ftohës të qetë që ofrojnë shpejtësi të fuqishme pa gjeneruar zhurmë, duke siguruar ftohje efektive dhe të heshtur për të parandaluar mbinxehjen e laptopit gjatë skenarëve të ndryshëm të përdorimit. Dizajni i tij ergonomik përfshin dy këmbë të palosshme, duke i lejuar përdoruesit të rregullojnë lartësinë për këndin e përsosur të punës ose të lojës. Ndërtimi përfshin një bllokues që nuk rrëshqet, duke parandaluar rrëshqitjen e laptopit. Pajisja e ftohjes ofron gjithashtu porte të dyfishta USB dhe një çelës energjie, duke ofruar opsione shtesë lidhjeje. I pajtueshëm me një gamë të gjerë laptopësh duke e bërë atë lehtësisht të lëvizshëm për përdorim në shtëpi ose në zyrë.

Ka stok

SKU: DUN2201-B Modeli: F2076 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

F2076

Color

Black

General
Material

PC+ABS

Laptop Size

Up to 16"

Interface

USB

USB Ports

2x USB Type-A

Working Voltage

5V

Number of Fans

5 Fans

Fan Speed

1200 RPM

Air Flow

60 CFM

Dimensions & Weight
Dimensions

415 x 295 x 25 mm

Weight

873 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit Cooling Pad

1 x User Manual