Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT RGB Headset Stand

2,990 L

Kurseni: 2,000 L

Mbajtësja e kufjeve Havit shton funksionalitetin dhe tërheqjen estetike, duke ofruar një zgjidhje efikase për organizimin e hapësirës suaj të punës ose te lojrave. I pajisur me drita magjepsëse RGB përgjatë bazës së tij, ai shton një element vizual dinamik në çdo konfigurim. Me një fole kufjesh 3,5 mm dhe tre porta USB 2.0 Type-A, ai siguron lidhje pa probleme për pajisjet periferike audio dhe pajisjet shtesë. Me peshë 279 gram dhe me përmasa te vogla, ky aksesor kompakt por i fortë përdor në mënyrë efikase hapësirën duke ofruar akses të përshtatshëm për kufjet dhe nevojat tuaja periferike.

Ka stok

SKU: DUN2166-B Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

SK202, TH610

Color

Black

General Specifications
Ports

3 x USB-A
1 x 3.5 mm Jack

Features
Details


• Portable and Durable Construction
• Dynamic RGB Lights

Dimensions & Weight
Dimensions

285 x 100 x 100 mm

Weight

279 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x HAVIT RGB Headset Stand