OFERTA ONLINE

HAVIT True Wireless Stereo Earbuds TW969

1,990 L

 

Kufjet wireless TW969 me teknologjinë Bluetooth 5.3 për një lidhje të qëndrueshme me konsumim të reduktuar të energjisë dhe rezistencë ndaj shkëputjeve. Me një jetëgjatësi baterie 7.5 orë me një karikim të vetëm dhe 23 orë shtesë me kutinë portative, përdoruesit mund të shijojnë muzikë ditën dhe natën. Të pajisura me modalitet me vonesë të ulët për saktësinë e lojës, këto kufje plotësojnë nevojat e ndryshme të përdoruesve.

Ka stok

SKU: DUN2158-BG Modeli: TW969 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

TW969

Color

Beige

Design and Connectivity
Orientation Type

In Ear

Connectivity

Bluetooth v5.3

Range

10 Meters

Audio Quality
Driver

8mm dynamic driver for powerful bass

Frequency Response

20Hz-24KHz

Impedance

1 Ohm

Stereo Sound

Stereo Sound with premium sound quality

Sound Modes

Up to 60ms Low Latency Mode

Battery & Charging
Battery Capacity

Earbuds: 40mah
Charging case: 300mAh

Battery Life

• 7.5 hours Battery life on a single charge
• 23 hours Battery life with charging case

Charging

About 2 Hours

Dimensions & Weight
Dimensions

Earbud : 19.5 x 17 x 21.3 mm
Charging Case : 48 x 48 x 29.5 mm

Weight

Earbud : 4.0 g
Charging Case : 20 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Box

1 x Headphones