SAPO ERDHI

HAVIT True Wireless Stereo Earbuds

1,990 L

 

Kufjet wireless TW925 me teknologjinë Bluetooth 5.1 për një lidhje të qëndrueshme me konsumim të reduktuar të energjisë dhe rezistencë ndaj shkëputjeve. Me një jetëgjatësi baterie 5 orë me një karikim të vetëm dhe 15 orë shtesë me kutinë portative, përdoruesit mund të shijojnë muzikë ditën dhe natën. Të pajisura me kontrolle me prekje, mikrofon për thirrje dhe modalitet me vonesë të ulët për saktësinë e lojës, këto kufje plotësojnë nevojat e ndryshme të përdoruesve.

Color
SKU: N/A Modeli: TW925 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

TW925

Color

Black, White

Design and Connectivity
Orientation Type

In Ear

Connectivity

Bluetooth v5.1

Range

10 Meters

Audio Quality
Driver

8mm dynamic driver for powerful bass

Frequency Response

20Hz-24KHz

Impedance

1 Ohm

Stereo Sound

Stereo Sound with premium sound quality

Sound Modes

Up to 60ms Low Latency Mode

Battery & Charging
Battery Capacity

Earbuds: 40mah
Charging case: 200mAh

Battery Life

• 5 hours Battery life on a single charge
• 15 hours Battery life with charging case

Charging

Type-C

Dimensions & Weight
Dimensions

Earbud : 20 x 15 x 12 mm
Charging Case : 55 x 35 x 20 mm

Weight

Earbud : 4.0 g
Charging Case : 20 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Box

1 x Headphones