OFERTA ONLINE

HAVIT Wired Gaming Headphones H2008D

2,490 L

 

Projektuar me diafragmë të dyfishtë për kualitet maksimal audio dhe plot detaje që mundësojnë pastërti absolute gjatë lojës apo komunikimit. Me dizajn ergonomik, komfort të padiskutueshëm, sfungjerë të butë të cilët mbështjellin veshin dhe sigurojnë rehati pavarësisht orëve të gjata të përdorimit. Mikrofoni është i lëvizshëm duke ju krijuar lirinë ta vendosni kur dhe si të dëshironi dhe mundëson komunikim pa ndërprerje, pa interferenca, pa vonesa dhe me qartësinë e dëshiruar.

Ka stok

SKU: DUN2168-B Modeli: H2008D Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

H2008D

Color

Black

General Specifications
Driver size

50 mm

Audio Specifications
Driver Sensitivity

115dB±3dB

Dynamic Frequency Response Range

20hz~20khz

Impedance

64±15%Ω

Connection Specifications
Connection Type

Wired

Microphone Specification
Microphone sensitivity

-42±3dB

Microphone

Detachable

Dimensions and Weight
Cord Length

2.0m

Dimensions

93 x 142 x 195 mm

Weight

509 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Headphones