Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT Wireless Charger Car Mount

1,990 L

Kurseni: 500 L

Ky karikues me wireless nga HAVIT vjen me aftësinë e tij të karikimit të shpejtë 15 W, duke siguruar një përvojë të shpejtë dhe efikase të karikimit. Sistemi inteligjent i induksionit shton një prekje komoditeti, duke u ndezur automatikisht pas kontaktit. Dizajni i tij i gjithanshëm 2-në-1 funksionon si një karikues dhe mbajtës. Dizajni i rrotullimit 360 gradë ofron opsione fleksibël pozicionimi, ndërsa mbrojtja prej silikoni siguron një kapje të sigurt dhe pa dëmtime për pajisjen. Së bashku, ky karikues me valë ofron një përzierje të pandërprerë të karikimit të shpejtë, veçorive miqësore për përdoruesit dhe funksionalitetit të gjithanshëm, duke e bërë atë një zgjidhje ideale për ata që kërkojnë një përvojë të besueshme dhe të përshtatshme karikimi.

Ka stok

SKU: DUN2133-B Modeli: W3018 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 27%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,090 L
Kurseni: 400 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

W3018

Color

Black

Material

ABS

General
Compatible

Up to 6.5"

Wireless Charging Distance

<5.00mm

Input

12V/1.67A, 9V/1.67A, 9V/1.34A, 5V/2A

Output

5W, 7.5W, 10W, 15W

Dimensions and Weight
Dimensions

117.9 X 74.4 X 22 mm

Weight

104 g

Informacione për paketimin

1 x HAVIT Wireless Charger