SAPO ERDHI

Haweel Water-Resistant Laptop Sleeve Case

990 L

 

Canta HAWEEL është bërë me pëlhurë Oxford të cilësisë së lartë në pjesën e jashtme dhe në pjesën e brendshme prej fanelle të butë, duke siguruar një sistem mbrojtjeje me shumë shtresa kundër pluhurit, ujit, gërvishtjeve dhe goditjeve. Dizajni i tij ultra i hollë dhe i lehtë e bën atë shumë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe udhëtime. Zinxhiri i lëmuar me ngarkim nga lart lejon qasje të lehtë në laptop, duke siguruar funksionalitet pa probleme. Për më tepër, canta është prej materiali të qëndrueshëm dhe të papërshkueshëm nga uji, duke ofruar mbrojtje edhe në rast shiu. Ai është i pajtueshëm me një sërë pajisjesh, duke përfshirë MacBook Air 11,6 inç, HP Chromebook 11 G5 EE, Lenovo YOGA Book 2, ASUS Transformer Mini T103, Dell Chromebook 11 dhe më shumë. Në përgjithësi, kjo cante laptopi kombinon stilin, prakticitetin dhe mbrojtjen e fuqishme për pajisjet 11,0 deri në 15 inç.

Color
Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Black, Blue

General
Size

11", 13", 15"

Features

Waterproof, Dustproof, Anti-scratch, Wear-resistant

Material

Oxford Cloth, Flannel

Compatible with

All Laptops Ranging From 11" – 15"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Laptop Case