SAPO ERDHI

HP High Speed Display Port Cable 2M

1,990 L

 

HP DHC-DP01 është një fishë me cilësi të lartë e krijuar për lidhjen e pajisjeve me teknologjinë DisplayPort. Vjen në ngjyrë të zezë dhe është 2 metra e gjatë. Fisha përmban hyrje DisplayPort dhe mbështet rezolucione deri në 4K/60 dhe 3840×2160. Ka një shpejtësi maksimale transmetimi prej 18 Gbps, duke siguruar transferim të të dhënave me shpejtësi të lartë dhe të besueshme. Fisha gjithashtu mbështet video HD dhe transmetimin e sinkronizuar të videos. Është një kabllo plug-and-play, duke e bërë të lehtë për t’u përdorur pa ndonjë konfigurim shtesë.

Ka stok

SKU: CNG3686-B Modeli: DHC-DP01 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

DHC-DP01

Color

Black

Product type

Monitor cable / Adapter

Connection Technology

DisplayPort

Connector

Male – male

Resolution

4K 60FPS
3840 x 2160 Pixels

Transmission Rate

18Gbps

Features

Supports HD video, synchronized video transmission.
Plug and Play.

Dimension & Weight
Dimensions

2 x 200 x 1.2 cm

Weight

135 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Display Port To Display Port Cable