SAPO ERDHI

HyperX Alloy Origins 60 – Mechanical Gaming Keyboard

8,990 L

 

HyperX Alloy Origins 60 është një tastierë e ekuilibruar që ndërthur kompaktësinë dhe funksionalitetin, por nuk komprometon asgjë. Një faktor i formës prej 60% e bën atë më kompakt se një tastierë e zakonshme. Me një trup të qëndrueshëm, të plotë prej alumini dhe çelësa të ekuilibruar HyperX të vlerësuar për t’i bërë ballë 80 milionë shtypjeve të tasteve, është sa i besueshëm aq edhe kompakt. Kapakët e tastëve PBT të dyfishta kanë funksionet dytësore të çelësave të printuara në to, në mënyrë që të mund të gjeni shpejt çdo funksionalitet shtesë që ju nevojitet. Lëreni stilin tuaj të shkëlqejë me dizajnin LED të ekspozuar të çelsave HyperX dhe efektet mahnitëse të ndriçimit. Personalizojeni më tej tastierën tuaj me makro, profile të personalizuara ndriçimi dhe më shumë me softuerin HyperX NGENUITY.

Ka stok

SKU: DUN1870-R Modeli: 4P5N4AA#ABA Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

4P5N4AA#ABA

Color

Black

Keyboard Specifications
Switches

HyperX Red – Linear

Actuation Points

Mechanical

Backlight

RGB (16,777,216 colors)

Light Effects

Per key RGB lighting and 5 brightness levels

Onboard Memory

3 Profiles

Anti-ghosting

100% Anti-Ghosting

Rollover

N-key

Acceleration

Yes

Game Mode

Yes

Switch Specifications
Switch

HyperX Red – Linear

Operation Style

Tactile

Operating Force

45 g

Actuation Point

1.8mm

Total Travel Distance

3.8mm

Physical Specifications
Dimensions

296 x 105.5 x 36.9 mm

Weight

780 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mechanical Gaming Keyboard

1 x Detachable USB Cable

1 x HyperX Keycap Puller

1 x HyperX-Designed ESC Keycap

1 x HyperX-Designed Spacebar

1 x Quick Start Guide