Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HyperX Cloud Earbuds

4,490 L

Kurseni: 1,500 L

Kufje me kabllo HyperX Cloud Earbuds për të gjitha modelet e celularëve dhe kompjuterave. Të pajisura me mikrofon për të kryer telefonata dhe me buton për të kontrolluar muzikën. E përbërë nga material cilësor. Keto kufje kanë cilësi të lartë zëri dhe bas të fuqishëm.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
BEST DEALS
Ofertë!

Asus Rog Delta RGB Gaming Headset

14,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Earphone Specifications
Style

In-ear

Communication

Wired

Connectors

3.5mm

Function

Microphone

Frequency Response

20Hz – 20kHz

Nominal SPL

116dBSPL/mW at 1kHz

T.H.D

< 2%

Ear Tips

Silicone, 3 sizes

Microphone Specification
Element

Electret condenser microphone

Polar Pattern

Omni-directional

Sensitivity

-42dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)

Audio Controls

Mobile multifunction button

Physical Specifications
Weight

18 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds,

3 x ear tips in different sizes,

1 x Carrying case