SAPO ERDHI

Jabra Elite 4 Wireless Earbuds

12,990 L

 

Kufjet me wireless Jabra Elite 4 ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme audio me veçori të përparuara. Të pajisura me anulimin aktiv të zhurmës (ANC) dhe katër mikrofona MEMS, ato sigurojnë tingull të pastër kristal dhe reduktim efektiv të zhurmës. Kufjet kanë teknologjinë HearThrough për ndërgjegjësimin ndaj mjedisit dhe lehtësimin e presionit brenda veshit për të qënë sa më të rehatshme. Me altoparlantët 6 mm që mbulojnë një gjerësi bande të gjerë dhe mbështetje për audio si Qualcomm® aptX™ dhe SBC, kufjet ofrojnë audio me cilësi të lartë. Ata lidhen nëpërmjet Bluetooth 5.2, me pajtueshmëri për pajisje të shumta dhe lidhje të shpejtë. Kufjet ofrojnë deri në 28 orë muzikë me ANC të fikur dhe vijnë me një vlerësim IP55 për qëndrueshmëri. Të mbështetur nga aplikacioni Jabra Sound+, ato kanë asistent zanor dhe cilësime të personalizueshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Jabra Elite 4

Color

Beige, Lilac, Navy Blue

Water Resistant

IP55

Audio
Active Noise Cancellation (ANC)

Yes

Microphone Type

4 x MEMS

Microphone Bandwidth

100Hz – 8000Hz

HearThrough

Yes

In-ear Pressure Relief

Yes

Speaker Size

6mm

Speaker Bandwidth (Music Mode)

20Hz – 20000Hz

Speaker Bandwidth (Speak Mode)

100Hz – 8000Hz

Audio Codecs

Qualcomm® aptX™, SBC

Connectivity
Bluetooth

v5.2

Bluetooth® Profiles

A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.8, HSP v1.2

Operating Rang

Up to 10m

Paired Devices

Up to 6 Bluetooth Devices

Auto Power On/Off

"ON" when earbuds are out of charging case; "OFF" after 15 minutes without connection or 30 minutes without activity

Battery
Music Time Total ANC Off (Earbuds and Charging Case)

Up to 28 hours

Music Time ANC Off (Earbuds)

Up to 7 hours

Music Time with ANC (Earbuds)

Up to 5.5 hours

Music Time with ANC (Earbuds and Charging Case)

Up to 22 hours

Standby Time

Up to 75 days

Charging Time

Up to 3.5 hours

Fast Charge

Up to 1 hour use, when charging earbuds for 10 minutes in charging case

Fit & Comfort
Form Factor

In-ear True Wireless Earbuds

EarGels

Large, Medium, Small

Mono Mode

Yes

Software & Apps
Compatible Software and/or Apps

Jabra Sound+

Fast Pair (Android Only)

Yes

Spotify Tap Playback (Android Only)

Yes

Voice Assistant Enabled

Siri®, Google Assistant™

Swift Pair

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

EarBuds : 20 x 27 x 21 mm
Charging Case : 64 x 28 x 34

Weight

Each Earbud : 4.6 g
Charging Case : 33.4 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

3 x Set of EarGels™

1 x Charging case

1 x USB-C to USB-A cable