SAPO ERDHI

JBL Tune 760NC Wireless Headphones

9,990 L

 

Super të rehatshme dhe të fuqishme JBL Tune 760NC. Anulimi aktiv i zhurmës bllokon shpërqëndrimet e panevojshme për t’ju lejuar të përqëndroheni në atë që ka rëndësi, deri në 35 orë. Jo mjaftueshëm? Shtoni edhe 2 orë të tjera argëtim me vetëm 5 minuta karikim. Të lehta, të palosshme për t’iu përshtatur çdo aventure. Tune 760NC mund të lidhet me dy pajisje bluetooth njëkohësisht, në mënyrë që të mos humbisni kurrë një telefonatë në smartphone tuaj ndërkohë  që shikoni një vidjo në tablet. Lidhet lehtësisht me pajisjen tuaj Android me një prekje të vetme. Zgjidhni ngjyrën që përputhet me humorin tuaj dhe argëtohuni.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Tune 760NC

Color

Black, Blue, White

General Specifications
Driver size (mm)

40

Number of Microphones

2

Audio Specifications
Driver Sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

103

Dynamic Frequency Response Range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

32 ohms

Connection Specifications
Bluetooth

5.0

Bluetooth Profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6

Bluetooth Frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4 DQPSK , 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

< 10 dBm

Battery
Charging Time

2 H

Maximum Play Time

50 h

Features
Active Noise Cancelling

Yes

Charging cable

Yes

Detachable Cable

Yes

Foldable

Yes

Audio cable

Yes

Voice Assistant integration

Yes

Built-in Microphone

Yes

Hands Free Call

Yes

JBL Pure Bass Sound

Yes

Multi-Point Connection

Yes

Wireless

Yes

Over-ear

Yes

Bluetooth

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

Charging Cable Length (m) 0.2
Ear Cup External Height (cm) 9.2
Ear Cup External Width (cm) 7.6
Ear Cup Internal Height (cm) 5.4
Ear Cup Internal Width (cm) 3.7
Ear Cup Depth (cm) 2
Audio Cable Length (m)0.2

Weight

220 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Tune 760NC headphones

1 x Type-C USB charging cable

1 x Detachable audio cable

1 x Quick Start Guide

1 x Safety Sheet