Redmi Watch 3

7,490 L

 

Redmi Watch 3 është një orë inteligjente nga nën-brendi i Xiaomi, Redmi. Ajo ofron një gamë të gjerë të veçorive për të përmirësuar jetën tuaj të përditshme. Ora ka një ekran të gjallë dhe të qartë që ju lejon të shihni njoftimet, të gjurmoni aktivitetet e fitness-it dhe të monitoroni shëndetin tuaj. Me modelet e ndryshme të gjurmimit të fitness-it dhe senzorët, duke përfshirë monitorimin e ritmit të zemrës dhe gjumin, ajo ju ndihmon të qëndroni në kontroll të mirëqenies tuaj. Redmi Watch 3 gjithashtu ofron një jetë të gjatë baterie, duke ju lejuar ta përdorni gjatë gjithë ditës pa nevojë për karikim të shpeshtë. Është një orë inteligjente elegante dhe funksionale që mund t’ju shoqërojë në stilin tuaj të jetës aktive.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2216W1

Color

Ivory, Black

Specifications
Microphone

Supported

Speaker

Supported

Waterproof

5ATM Water Resistant

Bluetooth

5.2

Operating system

Android 6.0 or higher, iOS 12 or higher

Display
Screen

1.75 inch AMOLED Touch Display

Resolution

390×450 pixel

Brightness

up to 600 nits, adjustable

Glass

Glass with anti-fingerprint coating

GPS
Satellite positioning systems

Beidou/GPS/GLONASS/Galileo/QZSS

Sensor
Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor

Battery
Battery Life

Typical use time: 12 days

Capacity

289mAh

Strap
Size

135~200mm

Dimensions & Weight
Dimensions

42.58 x 36.56 x 9.99mm

Weight

37 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Redmi Watch 3

1 x Magnetic Charging cable 

1 x User manual