Metalic Apple Watch 45 mm Protective Case

5,990 L

 

Kasë mbrojtëse për modele të ndryshme 45mm të Apple Watch. Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve. Mundëson mbrojtje nga të katër anët e orës.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Gold, Rose Gold, Silver

Watch Size

45mm

Compatible with

Apple Watch

Weight

200g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Metalic Apple Watch 45 mm Protective Case