OFERTA ONLINE

HAVIT M81 Kids Watch

2,490 L

 

Orë për femijë e cila kombinon gjurmimin e fitnesit me aftësitë e orëve inteligjente, duke shfaqur një gamë të larmishme mënyrash sportive për monitorim gjithëpërfshirës të aktivitetit. E pajisur me veçori të përqendruara te shëndeti si matja 24-orëshe e rrahjeve të zemrës, oksigjenit dhe gjurmimit të gjumit, ora ju ofron fëmijëve njohuri të vlefshme për mirëqenien e tyre. Pajisja integrohet pa probleme me telefonat inteligjentë, duke shfaqur thirrjet hyrëse dhe njoftimet celulare përmes një aplikacioni të dedikuar. Veçanërisht, pamja e personalizueshme përfshin tre grupe kukullash të këmbyeshme, duke i lejuar fëmijët të personalizojnë pajisjen e tyre. Me një jetëgjatësi të jashtëzakonshme të baterisë 15-ditore, rezistencë ndaj ujit IP68 dhe një konstruksion të fortë PC+TPU, kjo orë arrin një ekuilibër midis funksionalitetit, stilit dhe qëndrueshmërisë. Ekrani TFT 0,96 inç, i mundësuar nga CPU BK3633, shfaq informacione me një rezolucion prej 160×80 pikselësh, duke e bërë atë një shoqërues të gjithanshëm dhe miqësor për shëndetin.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M81

Color

Blue, Pink

Material
Construction

PC+TPU

Display
Type

TFT

Screen Size

0.96"

Resolution

160 x 80 Pixels

Processor
CPU

BK3633

Battery
Capacity

90 mAh

Standby Time

Up to 15 Days

Health
Features

• Heart Rate Monitoring
• Oxygen Monitoring
• Sleep Monitoring
• Multiple Sports Modes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

User manual