SAPO ERDHI

Kodak Cable 3 In 1 For Android, Iphone

390 L

 

Fisha 3-në-1 nga Kodak, është një fishë karikimi e gjithanshme e krijuar për pajisjet celulare. Me tre lidhës të ndryshëm, duke përfshirë USB Type-C, Micro USB dhe Lightning, ajo ofron përputhshmëri me pajisje të ndryshme si smartphone dhe tablet. Kjo fishë eliminon nevojën për fisha të veçanta për pajisje të ndryshme, duke ofruar komoditet dhe lehtësi për përdoruesit. Duke akomoduar lloje të ndryshme portash karikimi, kablloja 3-në-1 thjeshton procesin e karikimit dhe sinkronizimit për individët që zotërojnë pajisje të shumta ose përdorin pajisje nga marka të ndryshme.

Ka stok

SKU: KDK51 Modeli: 887930425833 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Material

PVC

Output

5V /2.A, 10W

Compatible

iOS/ Android / Multi-platform

Length

1M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Kodak Cable