SAPO ERDHI

Kodak Wired Headphones 300 Max

3,990 L

 

300 Max janë kufje të lehta dhe praktike me kabëll nga Kodak . Pavarësisht peshës së lehtë kufjet ofrojnë rezistecë të lartë, mundësojnë audio të pastër me bas të fuqishëm dhe argëtim pa limit. Me dizajn minimalist me ngjyrë të zezë dhe sfungjer të butë për komfort maksimal.

Ka stok

SKU: CNG3087-B Modeli: 300 Max Headphones Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

300 Max

Color

Black

General
Driver

40mm

Jack type

3.5mm

Speaker Impedance

16 ohms

Speaker Sensitivity

96±10% dB

Frequency range

20-20000 Hz

Ingres Protection

IPX4

Compliance

CE & RoHS

Housing material

ABS, TPE, PU+ Metal

Operating Temperature

0°C- 40°C; 45-85% RH

Dimensions & Weight
Cable length

120cm

Weight

155 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Headphones