Ofertë!
SAPO ERDHI

Laptop HP 250 G9 15.6”, 8GB, 256GB SSD, N4500

25,990 L

Kurseni: 4,000 L

Laptopi HP 250 G9 kombinon funksionalitetin thelbësor të biznesit me transportueshmërinë në një dizajn të hijshëm dhe të lehtë. Me një ekran 15,6 inç që paraqet një raport të lartë ekran-trup, ky laptop siguron pamje vizuale gjithëpërfshirëse. Mbështetur nga një procesor i fuqishëm Intel, memorie të shpejtë dhe opsione të bollshme ruajtjeje, ai fuqizon produktivitetin për punë. Portat e integruara të laptopit lehtësojnë lidhjen pa probleme me pajisjet periferike. Profili i tij i hollë mbështet stile fleksibël të punës në lëvizje, ndërsa përfshirja e një kamere HD dhe anulimi i zhurmës me AI me mikrofona me grup të dyfishtë mundëson bashkëpunim efektiv me pamje dhe audio të qarta.

 

• Intel® Celeron® N4500
• 8GB + 256GB SSD
• 15.6” FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SACD9861 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Silver

Type

NoteBook

PROCESSORS DETAILS
Processor

Intel® Celeron® Processor N4500

Processor Family

Intel® Celeron® Processor N Series

Processor Frequency

Up to 2.80 GHz

Processor Cores

2 Cores

Processor Cache

4 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 2933 MHz

Memory

256GB SSD

Memory Slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen Size

15.6''

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet

Gigabit Ethernet

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1x Card Reader
2x USB-A 3.0
1x AC Power Connector
1x Headphones Jack
1x RJ45
1x HDMI
1x USB-C

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Array Microphones

Built-in Speakers

Dual Speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Clickpad with Support for Multi-Touch Gestures, Enabled for Taps by Default

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 Wh

Battery Cells

3-Cells

WEIGHTS & DIMENSIONS
Weight

1.74 Kg

Dimensions

35.8 x 24.2 x 1.99 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger