Ofertë!
OFERTA ONLINE

Lenovo ThinkBook Premium Bag 14”

990 L

Kurseni: 500 L

Kover lëkure nga Lenovo, i përshtatshëm për ThinkBook me madhësi 14 inç. Mbron tabletin tuaj nga pluhurat dhe gërvishtjet aksidentale të ekranit duke ju mundësuar ta merni me vete kudo tju nevojitet dhe të qëndroni të qetë për sigurinë e tij.

Ka stok

SKU: ECM764 Modeli: 4X41H03365 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Dark Grey

Size

14 inch

Brand Compatibility

Lenovo

Material

Polyurethane

Weight

300 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cover