OFERTA ONLINE

Logitech G102 Lightsync Wired Gaming Mouse

3,990 L

 

GATI PËR TË LUAJTUR! Shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj të lojës me mausin e lojërave G102 i disponueshëm në një larmi ngjyrash të gjalla. Me teknologjinë LIGHTSYNC, një sensor të nivelit të lojërave dhe një dizajn klasik me 6 butona, ju do të ndriçoni lojën dhe tryezën tuaj. Bëjeni tuajin sa hap e mbyll sytë!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Lilac, Black, White

Lightsync

RGB lighting

Buttons

6 programmable buttons

Resolution

200 – 8,000 dpi

USB data format

16 bits/axis

USB report rate

1000Hz (1ms)

Microprocessor

32-bit ARM

Cable length

2.1 m

Dimensions

116.6 x 62.15 x 38.2 mm

Weight

85 g, (mouse only)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech G102 Lightsync Wired Gaming Mouse

1 x Manual