SAPO ERDHI

Marshall Acton III

26,990 L

 

Diçka e vjetër dhe diçka e re bashkohen në Sistemin e altoparlantëve Bluetooth Acton III nga Marshall, për t’ju ndihmuar të mbushni shtëpinë tuaj me stil dhe tingull të qartë e të fuqishëm. Duke rikrijuar amplifikatorët e tij të famshëm të skenës, Acton III ka një dizajn fantastik të cilësisë me distinktivin e shkrimit Marshall të skalitur në grilën e përparme dhe një strukturë të fortë të mbështjellë me një material të ngjashëm me lëkurën. Pas kësaj pamjeje ikonë është një tweeter me kënd të dyfishtë nga jashtë, që sjell 60 W fuqi audio për tingullin që mbush dhomën. Mund ta përdorni me valë nëpërmjet pajisjeve celulare të përputhshme me Bluetooth ose komponentëve të lidhjes në hyrjet e saj AUX.

Color
SKU: N/A Modeli: Acton III Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Marshall Stanmore III

39,990 L
Kurseni: 10,000 L
SAPO ERDHI

Marshall Emberton II

15,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

Cream, Black

AUDIO SPECIFICATIONS
FREQUENCY RANGE

45 – 20,000 Hz

ADJUSTABLE BASS AND TREBLE CONTROLS

Fine-tune your music using the analogue controls on your speaker

STEREO/MONO

Stereo

MAXIMUM SOUND PRESSURE LEVEL

97 dB @ 1 m

CABINET PRINCIPLE

Bass-reflex

POWER AMPLIFIERS

One 30 Watt Class D amplifier for the woofer
Two 15 Watt Class D amplifiers for the tweeters

CONTROLS AND CONNECTIVITY
WI-FI

No

WIRED CONNECTIVITY

3.5 mm input

TOP PANEL CONTROLS

Source button
Volume control knob
Bass control knob
Treble control knob
Play/pause button
Skip backward/forward control knob
Power switch

CUSTOMISE SOUND

Yes, on speaker and in app

WIRELESS CONNECTIVITY

Bluetooth 5.2
Ready for Bluetooth LE Audio

BLUETOOTH RANGE

10 m

POWER
MAINS INPUT VOLTAGE

100–240 V

MAINS FREQUENCY

50–60 Hz

COMPATIBLE APPS
APPS

Marshall Bluetooth app (iOS & Android)

DIMENSIONS & WEIGHT
DIMENSIONS

260 x 170 x 150 mm

WEIGHT

2.85 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Acton III Speaker
  • Power Cord