Multifunctional Extendable Selfie Stand Phone Holder

3,990 L

 

Mbajtese per telefon e pajisur me dy llampa LED per kende dhe ndricim te ndryshem sipas nevojes dhe kushteve ne te cilat ndodhet ambjenti. Perdoret kryesisht ne ambjente te brendshme per te xhiruar video me telefon, video blog, livestream etj. Kur mblidhet behet e vogel dhe shume kompakte, ndersa kur hapet plotesishtshkon deri ne 126cm gjatesi .

Ka stok

Shitur: 647 copë

SKU: CNG1156-S Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Suitable for

Indoor Video Film Shooting

Color temperature

adjustable

Battery Capacity

1000mAh

Remote Control Battery Capacity

50mAh

Wireless Using Time

3-12 hours

Voltage

5V

USB Input

5V 0.2A

Applicable Width of Phone

50mm~82mm

Number of Phone Holder

1

BT Connection Distance

≤10 meters

Material

Aluminum Alloy+ABS+PC

Features

1. 3in1 Live show/ free shoot / wireless remote control.
2. Double-sided fill light, adjustable color temperature/brightness.
3. 40-126cm 8 grades stretching heights, 360° free angle rotation.
4. 1000mAh battery capacity, long time use.
5. Portable and convenient, wide application.

Size

210*80*63mm

Weight

1.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim