OCOM Desktop Barcode Scanner OCBS-T103

6,490 L

 

Lexues për barkode 1D dhe 2D ose kode në formën QR. Është shumë i shpejtë, efikas dhe i lehtë për tu përdorur. Ka përmasa të vogla dhe mund ta mbani kudo në tavolinën tuaj të punës. Perfekt për përdorim në markete ose supermarkete.

Ka stok

SKU: CNG2795-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xprinter XP-q260 Thermal Printer

6,990 L
Kurseni: 1,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Light source

650 nm visible laser diode laser

System interface

KBW,RS232,USB

Input voltage

5.0 VDC+/-10%

Rated current

275mA

Power

2W

Laser Class

CDRH Class IIa; IEC 60825-1: Class I

Operating temperature

0° C – 40° C

Storage Temperature

-40°C -70°C

Professor

32-bit ARM MCU + DSP

Humidity

5% to 95% relative humidity (no condensation)

Antiknock characteristic

To withstand from 1.2 meters high drop.

Light resistance

indoor lighting, Sunlight, fluorescence, incandescent light, mercury vapor light, sodium vapor light: 450 Ft Candles(4844 Lux)
daylight: 8000Ft Candles(86111 Lux)

Scanning mode

Omni directional 20 line, 5 directions,20 scan lines

Scanning speed

1500 times per second

Scanning Angle

0~360 degree(Omni-directional)

Scanning deviation

+/-50 degree

Print Contrast

Minimum 25% reflection difference

Scanning depth of filed

0~216mm@ 13mil(100%UPC/EAN)

Rated operating range

5 mil: (38%) 10~64mm

7.8 mil: (60%) 0~152mm

10.4mil: (80%) 0~190mm

13mil: (100%) 0~216mm

Lowest resolution

5mil

Decoding ability

UPC/EAN/JAN, UCC/EAN 128, Code128, Code 39, Code 39 Trioptic, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Matrix 2 of 5, Code 93, Code 11, Code bar, MSI etc.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Barcode reader

1 x Manual