SAPO ERDHI

PC Case 803B – Shaded_X – ATX

7,990 L

 

LC Power sjell një tjetër model të mahnitshëm kase, 803B – Shaded_X – ATX. Përjetoni një eksperiencë të re gaming me këtë kasë e cila ju mundëson një gamë të gjerë sistemesh konfigurimi për ATX, Micro ATX dhe Mini ITX. Me dizajn modern dhe kompakt 803B është e pajisur me panel xhami në pjesën e sipërme dhe atë anësore duke mundësuar një pamje mjaft estetike. Përfshin 4 hapësira për freskues deri në 140 mm, përshtatje të ngjyrave sipas preferencave tuaja të cilat mund të ndryshohen me lehtësi si dhe audio HD. Mbushur me veçori të mrekullueshme kjo kasë do ju mundësojë hapësirën e nevojshme për tu pajisur me çdo element i cili do ju kalojë në tjetër nivel performance në lojërat tuaja të preferuara.

Ka stok

SKU: ECM644 Modeli: LC-803B-ON Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Model

LC-803B-ON

Color

Black

General
Case type

Midi-Tower

Motherboard

ATX, Micro-ATX, Mini-ITX

HDD 8,89cm/3,5" internal

Up to 2

HDD/SSD 6,35cm/2,5" internal

Up to 3

Mounting options

3x 2,5" + 1x 3,5"
2x 2,5" + 2x 3,5"

PCI slots

horizontal – total/screwable: 7/0
vertical – total/screwable: 3/0

Case fans

Included in delivery: 4
Mounting options: 8
Front: 3x 120/140 mm
Top: 2x 120/140 mm
Inside: 2x 120 mm
Back: 1x 120/140 mm

Audio port

HD Audio

USB 3.0 port

2

USB 2.0 port

1

Case material

Metal, tempered glass, plastic

Graphic cards up to

320 mm length

CPU cooler up to

175 mm total height

PSU up to

250 mm length (without HDD tray)
200 mm length (with HDD tray)

Compatible with LiCo/water cooling

LC-CC-120-LiCo
LC-CC-240-LiCo
LC-CC-360-LiCo

Dimensions and Weight
Dimensions

472 x 225 x 385 mm

Weight

6,54 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Case