SAPO ERDHI

PC Case Sharkoon TG5 Pro RGB ATX

9,990 L

 

TG5 Pro RGB ATX është një kasë kompjuteri kompakte, por tërheqëse vizualisht, e krijuar për të vendosur pajisje në një panel elegant të xhamit të temperuar dhe ngjyrave të gjalla. Me një panel të përparmë dhe anësor prej xhami të temperuar, së bashku me katër ventilatorët LED 120 mm, kasa ofron stil dhe funksionalitet. Me ventilatorët LED të adresueshëm në pjesën e përparme dhe të pasme, përdoruesit mund të personalizojnë ndriçimin në 16.8 milionë ngjyra. Pavarësisht dizajnit të tij kompakt, TG5 Pro strehon karta grafike deri në 40 cm në gjatësi, ftohës CPU deri në 16.7 cm në lartësi dhe PSU deri në 20.5 cm në gjatësi, duke siguruar përputhshmëri me harduerin e zakonshëm. Kasa ofron mundësi të bollshme për ruajtjen e të dhënave, duke mbështetur HDD të shumta dhe përmban menaxhim të thjeshtë të fishave përmes kalimeve të panelit të brendshëm anësor. Filtrat e heqshëm të pluhurit kontribuojnë në mirëmbajtjen dhe pastërtinë e lehtë.

Ka stok

SKU: ECM570 Modeli: TG5 Pro RGB Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Color

Black

General
Form Factor

ATX

Expansion Slots

7

I/O

2x USB-A 3.0
2x USB-A 2.0
2x Audio

Max. Drive Bays
3.5"

3

2.5"

4

Fan Configuration
Front Panel

3x 120 mm Addressable RGB Fans

Rear Panel

1x 120 mm Addressable RGB Fan

RGB Compatibility
Type

Addressable

Ports

8

Manual Control

20 Modes

Mainboard Compatibility

MSI Mystic Light Sync, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion Ready, ASRock Polychrome Sync

RGB Pinout

5V-D-G & 5V-D-coded-G

Compatibility
Mainboard

Mini-ITX, Micro-ATX, ATX

Max. Length Graphics Cards

40.0 cm

Max. Height CPU Cooler

16.7 cm

Max. Length PSU

20.5 cm

Dimensions & Weight
Dimensions

45.2 x 21.5 x 46.5 cm

Weight

7.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Case