PICUN Lucky Cat Bluetooth Headphones

2,990 L

 

Kufjet Lucky Cat janë kaq të bukura dhe kaq të rehatshme në përdorim. Veshët e maces janë me drita RGB të cilat ndizen për t’i dhënë edhe më shumë atmosferë të dëgjuarit muzikë. Lidhen me blututh 5.0 dhe punojnë deri në 10 metër distancë. Mjaftojnë vetëm 2-3 orë karikimi për 35 orë përdorimi.

Ka stok

SKU: CNG2737-WP Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 27%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,090 L
Kurseni: 400 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White/Pink

GENERAL
Bluetooth version

Bluetooth 5.0

Battery capacity

500mAh

Charging voltage

DC 5V

Working voltage

3.3V-4.2V

Connection distance

10m

Play Time

35H (70% Volume)

Charging time

2-3H

Plug

3.5mm three section gold-plated stereo pin

Material

Φ3.0mm soft braided wire

Cable length

1.5M ± 5%

SPEAKER
Drive unit

40MM NdFeB Subwoofer

Impedance

32Ω±15% at1KHZ

Distortion

less than 3% at 1kHz 1mW

Rated power

30mV

Maximum power

50mV

MICROPHONE
Sensitivity

-42±3dB at1KHZ

Output impedance

2.2KΩ(max).at1KHZ

Current consumption

200-500uA

Frequency response range

100-10KHZ

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x headphones

1 x Charging Cable

1 x Manual