Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Electronic 360° Rotation Tripod

5,990 L

Kurseni: 2,000 L

Vendi universal 1/4 inç i paraqitur në këtë aksesor të kamerës siguron përputhshmëri me kamerat kompakte nga Canon, Nikon, Sony, Pentax dhe DSLR të tjera të lehta që kanë një vend 1/4 inç. Për më tepër, ai përfshin një montim të përshtatshëm për GoPro HERO9, HERO8, HERO7, HERO6, HERO5, HERO4, HERO3+, si dhe kamera aksioni, iPhone, Galaxies, Huawei, Haweel dhe smartfonë të tjerë. Montimi për telefonin ofron fleksibilitetin për të rregulluar këndin për shkrepjen e fotografive më të mira, me një kënd të hapjes deri në 90 gradë.  Koka panoramike e këtij aksesori kontrollohet duke përdorur kontrolluesin infra të përfshirë. Baza përmban një çelës të thjeshtë ndezës/fikjeje. Telekomanda mund të lidhet me smartfonin tuaj nëpërmjet bluetooth. Për të kapur një foto panoramike, thjesht shtypni butonin e shkrepjes së fotografisë në telekomandë, i cili aktivizon kamerën. Me diapazonin e këndit prej 90 dhe 360 gradë, ky aksesor është ideal për shkrepje panoramike, duke ju lejuar të kapni foto të gjera.

Ka stok

SKU: DUN1852-BL Modeli: PU362L Kategori: , Etiketa: , , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 33%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod

1,990 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue

GENERAL
Material

Metal, ABS, Rubber, Plastic

Max Load

1 Kg

Folded Length

23.5cm

Remote Bluetooth Version

V3.0

Panning Range

30 degrees to -50 degrees

Rotation

360 degrees, 24/36/48 pic/r

Manual Language

English, Chinese, Japanese, French, Spanish, German, Russian, Italian, Portuguese

Battery

300mAh

Charge Input

5V

Charging Time

1 hour

Working Times

9 Hours

Timing Set

10 seconds

Socket Size

1/4 inch

Compatible
Phones

• Samsung
• Apple
• Huawei
• Xiaomi
• Sony
• OnePlus etc

Cameras
Leica

Q2 Monochrom , M10 Monochrom Leitz Wetzlar , M10-P Edition Safari , M10 Monochrom , M10-P White , D-LUX (Typ 109) , Q2 , M10-P (ASC 100 Edition) , M10-P , M10 , TL (Typ 701) , Q , M-P , X-U (Typ 113) M (Typ 262) , S , M-A (Typ 127) , C , M , M9

Panasonic

Lumix DC-S5 IIX , LUMIX DC-S5 II , Lumix DC-GH5M2 , Lumix DC-S5K , Lumix DC-S5 , Lumix DC-S1M , Lumix DC-S1H , Lumix DC-S1 , Lumix DC-G90 , Lumix DC-S1RM , Lumix DC-S1R , Lumix DC-GF10 , Lumix DC-G9 , Lumix DC-ZS70 LUMIX GH5 (DC-GH5) , Lumix DMC-GX8 , Lumix DMC-G7 , Lumix GH4H (DMC-GH4H) , LUMIX LX100 (DMC-LX100) , Lumix GH4 (DMC-GH4) , DMC-FZ1000 , Lumix GH3H (DMC-GH3H) , Lumix DMC-GF6 , Lumix DMC-LF1

Canon

EOS R10 , EOS R7 , EOS R5 C , EOS R3 , EOS 250D , EOS 5D Mark IV , EOS M50 Mark II , PowerShot G7 X Mark III , EOS M50 , EOS R6 , EOS R5 , EOS Rebel T8i (EOS 850D) , EOS-1D X Mark III , EOS M200 EOS 90D , EOS M6 Mark II , PowerShot G5 X Mark II , EOS RP , EOS 200D II , EOS 4000D , EOS R , EOS 2000D , EOS 3000D , EOS M100 , 6D Mark II , EOS 200D , EOS 6D Mark II , PowerShot SX730 HS , 800D , EOS 77D , EOS M6 , PowerShot G9 X Mark II , EOS M5 , EOS 5D Mark IV , PowerShot G7 X Mark II , EOS-1D X Mark II , 1300D , PowerShot SX720 HS , G7 X Mark II , G7 X Mark II , EOS 80D , G9 X , EOS M10 , G5 X , PowerShot G3X , EOS 5DS R , EOS 5DS , EOS 750D , EOS 760D , EOS M3 , 1200D , EOS 7D Mark II , G7 X , PowerShot SX60 , G1X Mark II , G16 , PowerShot SX510 , IXUS 132 , EOS M , G1X , EOS 600D , EOS 1100D , A3200 IS , A3300 IS , A2200 , A800 , A1200 , EOS 300V , EOS 60D , EOS 550D , A3100 IS , A3000 , EOS 7D , EOS 500D , EOS 50D , EOS 40D , EOS 30D , EOS 5D Mark II , EOS 350D , EOS 20D , EOS 300D

Nikon

Z9 , Zfc , Z6 II , Z7 II , D780 , Z5 , D6 , Z50 , Z7 , Z6 , D3500 , D3500 , D850 , KeyMission 360 KeyMission 170 , KeyMission 80 , D7500 , D5600 , D3400 , D500 , D5 , Coolpix P900s , 1 J5 , D7200 , D810A , D5500 , D750 , D810 , 1 J4 , D610 , D5300 , Coolpix A , P330 , Coolpix S2600 , Coolpix L25 , V2 , Coolpix P7700 , D800 , Coolpix D5R , J1 , Coolpix P7100 , Coolpix S4150 , Coolpix S6100 , Coolpix S220 , Coolpix 5000

OLYMPUS

E-M10 MARK IV , E-M1 Mark III , E-M5 MARK III , E-M10 Mark III , E-M1 Mark II , PEN E-PL8 , E-M5 Mark II , E-M10 Mark II , E-PL7 , E-M10 , E-M1 , E-P5 , E-PL6 , TG-2 iHS E-PL5 , XZ-2

FUJIFILM

instax mini 12 , X-T5 , instax mini Evo , GFX50S II , X-T30 II , instax Mini Liplay , instax Mini 40 , GFX100S , X-E4 , instax Mini 7+ , X-T4 , X-S10 , instax SQUARE SQ1 , Instax Mini 11 X-T200 , X-Pro3 , X-A7 , GFX100 , FinePix XP140 , X-T30 , GFX 50R , Instax SQUARE SQ20 , X-H1 , X-A5 , X-A20 , X-E3 , X-T20 , X100F , GFX 50S , X-T20 , FinePix XP120 , X-A10 , X-T2 , X-A3 , X70 , X-Pro 2 , X-E2S , X-T10 , X30

Sony

ZV-1F , Alpha A7 IV , ZV-E10 , FX3 , Alpha 1 , Alpha 7C / a7C / ILCE-7C , ZV-1 , Alpha 7S III (ILCE-7SM3) , A7R IV , Alpha 9 II (ILCE-9M2) , Alpha 6600 / A6600 (ILCE-6600) , Alpha 6100 / A6100 , RX100 VII , RX100 VI A7 III (ILCE-7M3) , ILCE-7RM3 (A7RIII) , ILCE-9 (A9) , ILCA-99M2 (A99 II) , DSC-RX100M5 (RX100 V) , HDR-PJ790E , DSC-RX10M3 (RX10 III) , FDR-X3000 , HDR-PJ760E , DSC-RX100M4 (RX100 IV) , DSC-RX100M4 (RX100 IV) , DSC-HX60 , DSC-HX400 , A6300 (ILCE-6300) , A6300 (ILCE-6300) , ILCE-6500 (A6500) , DSC-RX1RM2 (RX1R II) , ILCE-7SM2 (A7SII) , DSC-RX10M2 (RX10 II) , ILCE-7RM2 (A7RII) , DSC-WX500 , DSC-HX90 , ILCE-QX1 , ILCE-5100 (A5100) , DSC-RX100M3 (RX100 III) , DSC-RX100M3 (RX100 III) , ILCA-77M2 (A77 II) , ILCE-7S (A7S) , PMW-EX280 , ILCE-6000 (A6000) , ILCE-7M2 (A7 II) , ILCE-7 (A7) , DSC-RX100M2 (RX100 II) , PMW-EX260 , DSC-HX7 , DSC-W320 , DSC-W170 , DSC-S730 , α350 , DCR-SR65E , DCR-SR46E , DSC-T2 , HDR-SR8E , HDR-HC7E , DCR-HC1000

Dimensions & Weight
Dimensions

7.5 x 7.5 x 23.5 cm

Weight

290 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

 

1x 360 Degree Rotation Panoramic Head
1x Remote Control
1x Phone Clamp
1x Adapter
1x Long Screw
1x Tripod Mount
1x USB Cable
1x User Manual
1x Package Box