Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Photography Backdrop Support Stand

4,490 L

Kurseni: 3,500 L

Ky produkt është krijuar për të mbështetur dhe mbajtur sfonde të studiove fotografike. Ai përbëhet nga një mbajtëse dhe kllapa, e cila ju lejon të varni një sfond ose perde për fotografim ose video. Dimensionet e stendës mbështetëse të sfondit janë 2 metra lartësi dhe 3 metra gjerësi. Mbështetja është e rregullueshme, duke ju lejuar ta vendosni në lartësi dhe gjerësi të ndryshme sipas nevojave tuaja. Ai siguron stabilitet dhe mbështetje për sfondin, duke siguruar që ai të mbetet në vend gjatë sesioneve tuaja të fotografimit.

Ka stok

SKU: DUN1859-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Photography Green Backdrop Cloth

690 L3,490 L
- 53%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Photography Backdrop Kit

6,990 L
Kurseni: 8,000 L
- 38%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz T-Shape Photography Green Backdrop

4,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Material

Metal

Adjustable Height

136.5cm – 200cm

Crossbar Length

75cm

Clips

1 inch

Mounting

Compatible with various background support systems or stands

Usage

Suitable for professional photography studios, portrait sessions, product photography, and more

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2x 2m stand
4x 75cm bar
4x 1 inch clip
1x Storage bag