Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Photography Green Backdrop Cloth

690 L3,490 L

Sfondi fotografik PULUZ është një sfond me cilësi të lartë i krijuar për studiot profesionale të fotografisë. Ky sfond përmban një ngjyrë jeshile të gjallë, duke shtuar një element të gjithanshëm dhe tërheqës vizualisht në fotografitë tuaja. Me një trashësi që rrit qëndrueshmërinë e tij, ky sfond është ndërtuar për t’i bërë ballë përdorimit të shpeshtë pa u rrudhosur ose grisur lehtë. Me përmasa të mëdha, ofron hapësirë të bollshme për të akomoduar madhësi dhe kompozime të ndryshme të subjekteve. Pavarësisht nëse jeni duke shkrepur portrete, fotografi produktesh ose projekte krijuese, ky sfond ofron një zgjidhje të besueshme dhe të gjallë të sfondit për të ngritur fotografinë tuaj.

Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Photography Green Backdrop Cloth

690 L3,490 L
- 38%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz T-Shape Photography Green Backdrop

4,990 L
Kurseni: 3,000 L
- 53%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Photography Backdrop Kit

6,990 L
Kurseni: 8,000 L

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Green

GENERAL
Size

1M (width) x 2M (height), 3M (width) x 6M (height), 2M (width) x 2M (height), 3M (width) x 2M (height)

Material

High-quality Cloth Fabric

Thickness

Designed to be thicker for enhanced durability

Wrinkle Resistance

Engineered to minimize wrinkles for a smooth appearance

Mounting

Compatible with various background support systems or stands

Usage

Suitable for professional photography studios, portrait sessions, product photography, and more

Versatility

Provides a vibrant and versatile background for various photography projects

Maintenance

Can be folded and stored easily, and may be ironed or steamed to remove any wrinkles or creases.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Backdrop