SAPO ERDHI

Xiaomi Instant Photo Printer 1S

15,490 L

 

Printer çasti nga Xiaomi për të printuar fotografi. Printoni të gjitha memorjet tuaja tani, me rezolucion të lartë, foto me dy përmasa të ndryshme dhe të siguruar nga një shtresë mbrojtëse. Pajisur me teknologjinë më të mirë në treg, printeri siguron 256 nivele nuancash, produkt të lëmuar dhe ngjyra të detajuara. 

Ka stok

SKU: CNG3704-W Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Printing performance
Printing specifications

Thermal sublimation printing

Technology

300x300dpi

Color gradation

256 levels per color

Printing speed

Approximately 1 minute/page

Contents

20 sheets of photographic paper

File type

JPEG, PNG

Exclusive consumables
Type 1

Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set with color photographic paper and ribbon

Type 2

Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set 3-inch adhesive backing photographic paper and ribbon

Photographic paper

10 sheets of 3-inch adhesive backing photographic paper x4

Ribbon

1 (for printing 40 photos)

Power supply parameters
Input

24V 1.6A

Smart connectivity
Support system

Android 5.0 or iOS 10.0 and above

App

Connect to the Xiaomi Home app

Support device

Smart phone, smart tablet, PC

Wi-Fi connection

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Temperature

10℃ to 35℃

DIMENSIONS & WEIGHT
Weight

Approx. 1.2kg

Size

194 x 124.6 x 83.6mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x  Xiaomi Instant Photo Printer 1S

1x 10 Sheets of 6″ Photo Paper

1x 10 Sheets of 3″ Photo Paper

1x 1 Ribbon

1x  Album