OFERTA ONLINE

Puluz RGB Light Ring 30CM

6,990 L

 

Light Ring mund të montohet në mbajtëse dhe ta çoni atë kudo, gjithashtu mund të hiqet nga mbështetësja në çdo kohë, mund të rrotullohet 360 gradë, e lirë për t’u përshtatur në çdo kënd .
Paisja është bërë nga dritat LED me kursim energjie 60 copë, shpërndarja e nxehtësisë është e shkëlqyeshme, lëvizja e vazhdueshme e rrymës dhe interpretimi i lartë i ngjyrave, zbut burimin e dritës dhe përmirëson tonin e lëkurës në fotografimin e portreteve. Ndriçimi i rregullueshëm i modalitetit të ngjyrave RGB sipas zgjedhjes tuaj, ju mund të rregulloni ngjyrën dhe shkëlqimin shumë lehtë. Aplikim i gjerë zbatohet gjerësisht në dritën e fotografive të jashtme, mbushjen e dritës brenda, portretin, modën, fotografimin e reklamave, xhirimet e videove. Dizajn i lehtë dhe i lëvizshëm i përshtatshëm për t’u përdorur dhe mbajtur kur udhëtoni ose punoni jashtë etj. Ka të përfshirë kapëse telefoni të përshtatshme për gjerësinë e celularit 6-8.5cm.

Ka stok

SKU: DUN1823 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Pink

GENERAL
Bluetooth

v4.0

LED Beads

60pcs SMD 5050 RGBW

Power

30W AC 100V-240V

Control modes

Bluetooth APP, Remote Control

Remote Function Modes

20 Static Color and 6 Dynamic Color

APP Function Modes

Color Adjusting Mode, Music Mode, Voice Control Mode, Timed Switch Mode

Remote distance

5-10 m

Signal Method

Infrared Radio Frequency

Light Color

– Red: Wavelength 620-625nm, luminous flux 600mcd/Lm
– Green: Wavelength 520-525nm, luminous flux 1000mcd/Lm
– Blue: Wavelength 460-465nm, luminous flux 400mcd/Lm
– White: Color temperature 6000-6500k

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

30 x 35 cm

Weight

550 g

Informacione për paketimin

1x Ring LED Light
1x Tripod Ball Head
1x Remote Control
1x Phone Clamp