Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Puluz Studio Softbox Photography Kit

24,990 L

Kurseni: 15,000 L

Kompleti i fotografisë PULUZ LED Light Studio Softbox ofron një konfigurim të plotë ndriçimi për fotografët. Ai përfshin dy stenda me dritë 2m të cilat janë prej alumini premium. Këto mbajtëse të lehta ofrojnë mbështetje të fortë dhe janë të rregullueshme në lartësi, duke filluar nga 54 cm në 2 m. Lartësia e rregullueshme lejon pozicionimin e gjithanshëm të kutive të buta dhe aksesorëve të tjerë, duke u përshtatur nevojave dhe këndeve të ndryshme të shkrepjes. Stendat e dritave kanë një montim me vidë 1/4 sipër, e cila mundëson ngjitjen e lehtë të kutive fotografike dhe pajisjeve të tjera. Ndërtimi i qëndrueshëm i stendave me dritë siguron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi, duke i bërë ato të përshtatshme për ambiente të ndryshme fotografie si portret, studio, fotografi dhe xhirime video. Me disa rregullime të thjeshta, stendat e dritës mund të vendosen dhe të jenë gati për t’u përdorur në pak minuta, duke ofruar zgjidhje ndriçimi të besueshme dhe fleksibël për fotografët profesionistë dhe entuziastët.

Ka stok

SKU: DUN1853 Modeli: PKT3112EU Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Puluz Photography Green Backdrop Cloth

1,490 L6,990 L
 
- 33%
END OF SUMMER
Ofertë!

Puluz Photography Backdrop Kit

9,990 L
Kurseni: 5,000 L
SAPO ERDHI

Puluz T-Shape Photography Green Backdrop

5,990 L7,990 L
 

Përshkrim

 
 

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
Color

Black

Light Stands
Height

Adjustable from 54cm to 2m

Materials

Premium Aluminum

Mounting

1/4 screw on top

Single Head Light Holder
Material

High-quality plastic and aluminum

Compatibility

Supports heavy weight and various lighting accessories

Lamp Base

E27

45W Daylight Bulbs
Color Temperature

5700K

Light Output

Well-balanced Pure white Daylight

White Reflector Umbrellas
Reflector Material

High-quality Nylon Construction

Function

Reflects And Apreads Light Evenly For Soft Lighting Effects

50x70cm Softboxes
Lamp Holder

Adjustable for Different Shooting Angles

Front Cover

White Cover for Varied Lighting Options

Cord Length

Extra-Long for Unrestricted Positioning

Polyester Backdrops
Colors

Black, White, and Green

Design

Single Piece Seamless With Rod Pockets For Easy Hanging or Draping

Edges

Finished to Prevent Tears

Background Support System
Background Support Material

Aluminum Alloy with a Professional Black Satin Finish

Crossbar

Consists of Four Sections for Adjustable Width

Components

Two Tripod Stands, Four Crossbar Sections

Portability

Includes a Heavy-Duty Carry Bag

Carry Bag
Carry Bag Details

Included for Both the Background Support System and Continuous Lighting Kit for Convenient Traveling

80cm Reflector Board
Reflector Features

One Reflector Disc with Five Different Reflective Surfaces and a Reversible Cover

Reflective Surfaces

Silver, Translucent, Gold, White, and Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2x Softlight box
2x Single light head holder
4x 45W light bulb
1x Reflector board
3x Background cloth
4x Securing Clip
6x Backdrop Clip
1x Crossbar set
4x Light stand
2x Backdrop stands
2x Softlight Carrying bag
1x Carrying bag