Ofertë!
OFERTA ONLINE

QCY T13 ANC True Wireless Earbuds

2,490 L

Kurseni: 500 L

Kufjet me wireless QCY T13 ANC  janë një palë kufje me valë që kanë teknologjinë e anulimit aktiv të zhurmës (ANC). Me ANC, këto kufje mund të reduktojnë zhurmën e sfondit, duke i lejuar përdoruesit të shijojnë muzikën ose podkastet e tyre pa shpërqendrime. Kufjet kanë një dizajn kompakt dhe ergonomik, duke siguruar një përshtatje të rehatshme për përdorim të zgjatur. Ato vijnë me majat e veshëve me madhësi të ndryshme për të siguruar një përshtatje të sigurt dhe të personalizuar për çdo përdorues. Kufjet kanë gjithashtu kontrolle me prekje në sipërfaqen e jashtme, duke i lejuar përdoruesit të kontrollojnë me lehtësi riprodhimin, të rregullojnë volumin dhe të menaxhojnë thirrjet. Kufjet QCY T13 ANC përdorin teknologjinë Bluetooth për t’u lidhur me pajisje të tilla si telefonat inteligjentë, tabletët dhe kompjuterët. Ata kanë një lidhje të qëndrueshme me valë dhe mbështesin Bluetooth 5.3 për transmetim audio efikas dhe të besueshëm. Kufjet vijnë me një kasë karikimi që siguron jetëgjatësi shtesë të baterisë dhe mbron kufjet kur nuk përdoren. Kutia ka një portë USB-C për karikim dhe mbështet karikimin e shpejtë, duke i lejuar përdoruesit të rikarikojnë shpejt kufjet në lëvizje.

 

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

BH22DT10A

Color

Black, White

GENERAL
Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.3

Bluetooth Profiles

HFP/A2DP/AVRCP

Style

In-ear

Waterproof

IPX5

Driver Size

10 mm

Microphone

4 Microphones

Operation Range

10m

Battery Capacity (case)

380mAh

Battery Life

4.5hr of call; 7hr playback (ANC OFF), music time: 5.5hr(ANC ON)

Charging Port

Type C

Earbud Size

21.9 x 24 x 32.6 mm

Case Size

55.1 x 55 x 29.1 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

1 x Charging case

3 x Eartips pairs (S/M/L)

1 x Manual