BEST DEALS

Samsung 980 Pro PCIe®4.0 NVMe®SSD

7,990 L19,990 L

 

Shfrytëzoni potencialin e kompjuterit tuaj me SSD-në Samsung 980 Pro. Pavarësisht nëse keni nevojë për një përvojë më të mirë lojërash ose një rrjedhë pune pa probleme, 980 Pro është zgjedhja e e duhur me mbështetje të ndërfaqes NVMe® dhe teknologjisë PCIe® 4.0.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Type

NVMe® SSD

Storage Type

Internal

Interface

PCIe® Gen 4.0 x 4, NVMe® 1.3c

Read Speeds

7,000 MB/s

Write Speeds

5,000 MB/s

Usage Application

Client PCs

Memory Internal

500GB, 1TB, 2TB

Dimensions

3.15" X 0.94 " X 0.87"

Weight

54.43 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung 980 Pro PCIe®4.0 NVMe®SSD