OFERTA VETËM ONLINE

Samsung Galaxy A34

28,490 L

 

E lëmuar dhe e shndritshme edhe në rrezet e diellit. Me ekran 1000 nits Super AMOLED siguron një pamje të qartë edhe kur jeni jashtë për shikim të butë në ekranin e mrekullueshëm 6,6 inç. Ritmet e rifreskimit deri në 120 Hz i japin jetë përmbajtjes suaj.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Black, White

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
DIMENSIONS

161.3 x 78.1 x 8.2 mm (6.35 x 3.07 x 0.32 in)

WEIGHT

199 g

BUILD

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame, plastic back

BATTERY & CHARGING
BATTERY

Li-Po 5000 mAh, non-removable

CHARGING

Fast charging 25W

Usb interface

USB Type-C 2.0, OTG

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

CARD SLOT

Yes

DISPLAY
DISPLAY TYPE

Super AMOLED, 120Hz

Display Size

6.6"

Display Resolution

1080 x 2340 pixels

Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
OPERATING SYSTEM

Android 13, One UI 5.1

CHIPSET

Mediatek MT6877V Dimensity 1080 (6 nm)

CPU

Octa-core (2×2.6 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G68 MC4

CAMERA
Triple

48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
5 MP, f/2.4, (macro)

Video (Main Camera)

4K@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@480fps

SELFIE CAMERA
Single

13 MP, f/2.2, (wide), 1/3.1", 1.12µm

Video

4K@30fps, 1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

NFC

Yes

Positioning

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass
Virtual proximity sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy A34

1 x Charging cable

Garancia e produktit

24 Muaj