OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy SmartTag2

2,490 L

 

SmartTag2 nga Samsung vjen me dizajn të ri tashmë edhe më të lehtë për tu transportuar. Gjurmoni lehtësisht sendet tuaja me këtë aksesor mjaft të dobishëm dhe qëndroni të qetë në çdo vend dhe kohë pasi asnjë prej sendeve tuaja nuk mund të humbasë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

General
Connectivity
Bluetooth

BLE v5.3

Distance

Up to 120 m (BLE)

UWB

O

Battery
Type

Replaceable CR2032 1 ea

Battery Life

Up to 500 days

Compatibility
Compatible Models

Galaxy devices(smartphones,tablets) with Android OS 9 (P OS) or higher / UWB enabled Galaxy devices for UWB features

General Feature
Water/Dust Resistance

IP67

Buttons

1 ea

Speaker

Buzzer

Dimensions & Weight
Dimensions

28.8 x 52.44 x 8.0 mm

Weight

13.75 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Galaxy SmartTag2

1x Battery(attached)

1x Tray Eject Pin

1x Quick Start Guide