SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Z Fold5 Slim S Pen Case

9,990 L

 

Kasë me laps për Galaxy Z Fold5, një zgjidhje e integruar pa probleme që kombinon stilin dhe prakticitetin për përdoruesit e smartfonëve që kërkojnë funksionalitet të përmirësuar pa kompromentuar elegancën. Kjo kasë inovative përmban një fole të integruar të S Pen, duke e vendosur pa mundim lapsin duke ruajtur formën e hollë të telefonit. Me një mekanizëm rrëshqitës të butonave të lehtë për t’u përdorur, vendosja dhe ruajtja e S Pen është e lehtë. Dizajni elegant, i disponueshëm në ngjyra të ndryshme, jo vetëm që mbron telefonin, por gjithashtu përputhet me vlerat e ndërgjegjshme për mjedisin. Ideale për ata që vlerësojnë komoditetin, sofistikimin dhe qëndrueshmërinë, kasa kombinohet në mënyrë të përkryer me estetikën minimaliste të pajisjes, duke ngritur formën dhe funksionin.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Icy Blue, Sand

Compatibility
Compatible Model

Galaxy Z Fold5

Features
Details

• Slim Profile
• Lightweight
• Built-in S Pen Slot

Dimensions & Weight
Dimensions

• Case : 67.0 x 158.75 x 20.62 mm
• S Pen : 5.8 x 120.0 x 4.35 mm

Weight

• Case : 42.1 g
• S Pen : 3.11 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cover

1x S Pen