Samsung Portable SSD T7 Touch USB 3.2

9,990 L27,990 L

 

Njerëzit që janë vazhdimisht në lëvizje midis projekteve të punës, lojërave dhe pasioneve, duan të jenë në gjendje të sjellin përmbajtjen e tyre me vete, në mënyrë të sigurt. SSD T7 Touch nga Samsung, jua mundëson këtë gjë me shpejtësi të lartë transferimi dhe siguri lider në treg. Disku është i përshtatshëm për shumicën e pajisjeve falë lidhjes USB, duke i lejuar përdoruesit të kenë akses në të dhënat e tyre qoftë duke përdorur një PC, konsolë, tabletë ose smartphone. Përsa i përket sigurisë, përdor teknologjinë më të fundit të leximit të shenjës së gishtit kështu qe të dhënat tuaja do të jenë më të sigurta se asnjëherë më parë.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Storage Type

External

Interface

USB 3.2 (Gen2, 10Gbps)
Backwards Compatible

Read Speed

1050 MB/s

Write Speed

1000 MB/s

Usage Application

Store large files (document/games/movies)
with speed and security on the go

Series

Portable SSD T7

Memory

2TB, 500GB, 1TB

Compatibility

Windows 7 or higher
Mac OS X 10.10 or higher
Android Lollipop or higher

AES Encryption

AES 256-bit hardware encryption

Security

Fingerprint security
Password protection (optional)

UASP Mode

Support

Certification

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB

RoHS Compliance

RoHS2

Dimensions

3.4" x 2.2" x 0.3"

Weight

56.69g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD

1 x USB 3.2 Cable

1 x Manual