Samsung USB-C to USB-C (1M) Cable

1,190 L

 

Kabëll origjinal nga Samsung USB-C to USB-C. Ndërtuar me materiale premium për rezistencë dhe jetëgjatësi maksimale, karikon dhe transmeton të dhëna me shpejtësi duke ju shkurtuar kohën e pritjes. Me gjatësi 1 metër dhe ngjyrë të bardhë, mund ta merrni lehtësisht me vete.

Ka stok

SKU: CNG2672-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EP-DA705BWEGWW

Color

White

General
Features

Max. 3A, USB 2.0

Interface

USB Type-C to Type-C

Cable Size

1m

Weight

22.2 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB-C to USB-C Cable (1m)