SanDisk Cruzer Fit Flash Drive

1,090 L

 

USB SanDisk Cruzer Fit me permasa shume te vogla. Eshte perfekte per tu perdorur ne televizorin ose makinen tuaj pasi nuk bie ne sy dhe ze shume pak vend. I mban te dhenat te sigurta me ane te programit SanDisk Secure Access.

Ka stok

SKU: ALB231 Modeli: SDCZ33-032G-G35 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Memory Internal

32GB

INTERFACE

USB 2.0

CONNECTOR

USB-A

DIMENSIONS

17.4 x 12.7 x 6.86 mm

Weight

1.9 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Cruzer Fit Flash Drive