SAPO ERDHI

SanDisk Cruzer Fit Flash Drive

990 L1,290 L

 

Cruzer Fit ofron një zgjidhje të sigurt dhe të përshtatshme për transferimin e skedarëve personalë. Me dizajnin e tij të profilit të vogël dhe  plug-and-stay, ai lidhet lehtësisht me çdo pajisje USB, duke e bërë atë të përsosur për t’u përdorur me televizorë, sisteme audio të makinave, kompjuterë dhe tableta. Pavarësisht nga madhësia e tij kompakte, kjo usb ofron një kapacitet të mjaftueshëm ruajtjeje, që varion deri në 64 GB, duke ju lejuar të ruani dhe mbani muzikën, videot, fotot dhe skedarët tuaj të rëndësishëm. Shtimi i skedarëve është i thjeshtë me funksionalitetin drag and drop dhe softueri i përfshirë SanDisk SecureAccess siguron mbrojtjen e të dhënave tuaja private me kriptimin AES 128-bit, duke ju lejuar të ruani privatësinë tuaj.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Memory Internal

32GB, 64GB

Interface

USB 2.0

Operating Temperature

0°C to 45°C

Certifications

FCC, ICES, CE, UKCA, BSMI, RCM, EAC, KCC

Dimensions & Weight
Dimensions

7.37 x 12.70 x 17.53 mm

Weight

1.9 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Cruzer Fit Flash Drive